Lihtsaim viis ülekaalust vabanemiseks

Võime ju dieediga alustamise päeval mõelda, et alates tänasest me ühte või teist toidugruppi enam ei söö, järgime täpselt paika pandud toitumiskava või siis, et jääme edaspidi kaloraaži mõttes näiteks äärmusliku 500 kilokalori juurde. Aga selle asemel, et inimvõimete piire katsetada, on palju lihtsamaid ning jätkusuutlikumaid võimalusi. Võin sulle kinnitada, et tervisliku kehakaalu saavutamiseks pole vaja kannatada tühja kõhtu, võidelda oma isudega ega lugeda päevi, millal see ekstreemsena tunduv enesepiitsutamine ükskord läbi saab. 

Teele Teder, Reztart toitumisnõustaja

Näen oma töös iganädalaselt, kuidas tervisliku kehakaalu saavutamine muudab inimesi ja nende elusid. Juba see tunne, kui lemmikteksad istuvad jälle kui valatult, loob kirjeldamatu õnnetunde. Tervisliku kehakaalu saavutamisega ei muutu mitte ainult rõivasuurus, vaid ka inimene ise. Suurenenud enesekindlus, energiatase, mõtteselgus ja teotahe ning parem tervis iseloomustavad neid kõiki. Oled väga õigel teel, kui soovid seda kõike saavutada.  Selle asemel, et elu dieetide ja toidureeglitega liiga keeruliseks elada, soovitan sul alustada lihtsamast. Rootsi arstide poolt välja töötatud proteiini- ja kiudainerikkad Reztart joogisegud ja batoonid aitavad sul saavutada tervislikku kehakaalu ning selleks ei pea sa üldse enneolematult palju vaeva nägema. Piisab, kui panustad vaid 45 sekundit päevas. 15 sekundiga valmib sinu joogisegu, mida pool tundi enne põhitoidukorda juua. Reztarti  joogisegu tarbimine 30 minutit enne põhitoidukorda aitab vähendada ülesöömist ja söögijärgset unisust, sest hoiab veresuhkru taset stabiilsemana ning on madala glükeemilise koormusega. Nii joogisegud kui batoonid sisaldavad kõik NGC patenteeritud tervisesegu. Need on maitsvad, nende koostisaineid on pärit looduslikest allikatest ning lisaks kaalulangetusele varustavad need su organismi igapäevaselt vajalike vitamiinide ja mineraalainetega.  Ja mis kõige olulisem, need ei ole lihtsalt tühjad lubadused, vaid Reztart toodete mõju on mitmete teadusuuringutega tõestatud.

Toitumisnõustaja andis rohelise tule
Sofia Rubina
Alguses mõtlesin, et kas see on ikka õige asi proovida ja konsulteerisin selles osas oma toitumisnõustajaga, kes ütles, et sellel on väga hea koostis ja andis rohelise tule. Reztart tooteid on väga lihtne tarbida ja nii tore on teada, et saan neist vitamiine, mineraalaineid, kiudaineid ja häid valke. Reztart aitab mul hästi saavutada kaalueesmärke ning hoiab mind energilisena. Mul pole enam pidevat näljatunnet nagu vanasti. Joogisegusest on lemmikuks maasikamaitseline ning batoonidest meeldib eriti just õuna-kaneeli oma.

Anne Veesaar
Üleliigseid isusid pole

Reztart tooted on olnud minu jaoks väga hea leid, sest tänu neile ei söö ma enam nii palju magusat. Vanasti võisin kõige suurema, 300 grammise šokolaaditahvli korraga ära süüa. Süda läks küll pahaks, aga enne ei suutnud lõpetada kui see oli otsas. Nüüd söön magusat minimaalselt, sest Reztart joogisegud ja batoonid hoiavad mul kõhu hästi täis. Üleliigseid isusid ei tekigi. Äge on ka see, et peale nende tarbimist tuleb uus energia sisse ja selline tunne on, et nüüd on järgmise toidukorraga aega. Mõnikord olengi neid tarbinud ka siis, kui tean, et söögikord on veel kaugel. Võtan joogisegu või batooni ja tean, et nüüd on paar tundi kohe rahu majas. Reztart sobib kindlasti väga hästi neile, kellel on kiire elutempo, kes soovivad magusaisust lahti saada ning kes tahavad läbi tervisliku toitumise ülekilosid kaotada.