Korduma kippuvad küsimused

Kas Reztart tooted sobivad ka raseduse ajal tarbimiseks?

Jaa, võib! Reztart ei ole toidulisand, tegemist on tavapärast toiduga! 😊
Tähelepanu peaksite pöörama ainult allergeenide infole, mis on kodulehel toodete kirjelduses, et oleks teile sobiv.

Kas imetamise ajal võib Reztardi tooteid tarbida?

Jaa, ikka võite! Tegemist on tavapärast toiduga. Reztart ei ole toidulisand.
Tähelepanu peaksite pöörama ainult allergeenide infole, mis on kodulehel toodete kirjelduses, et oleks teile sobiv. 😊

Kuidas tarbida Reztart joogisegusid kaalulangetuse eesmärgil?

Võta appi Reztart 𝘁𝗲𝗿𝘃𝗶𝘀𝗲𝘀𝗲𝗴𝘂 𝟯𝟬 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁𝗶 𝗿𝗲𝗲𝗴𝗲𝗹. Joo tervisesegu 30 minutit enne põhitoidukorda. Nii ei teki ahvatlust tõsta taldrikule liiga palju toitu, mis koormab keha ja tekitab unisust. Joogisegu hoiab ka veresuhkru taseme stabiilsena ja nii jagub sul energiat terveks päevaks.

Reztart FIT on eriti hea salenejale, sest on kiudainerikas ja hoiab veresuhkru taset tasakaalus, aidates nii vähendada ülesöömist ja ennetada liigseid isusid. Sööd vähem ja saad joogisegust kätte vajalikud vitamiinid ja mineraalained. Ka siin kehtib 𝟯𝟬 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁𝗶 𝗿𝗲𝗲𝗴𝗲𝗹 – joo seda pool tundi enne põhitoidukorda.

Erinevaid tervisliku kaalulangetuse nippe leiad ka meie blogist. 😉

Kas Reztart sobib ka lastele?

Saame julgelt vastata, et sobivad küll, sest Rootsi teadlased on teinud uuringuid, kuhu nad on kaasanud ka lapsi. Nendest on selgunud, et süües Reztart batoone vahepaladena, on lastel paremad kognitiivsed tulemused.

Just batoonid sobivad koolilastele imehästi, sest need mahuvad nii koolikotti kui ka taskusse ja on parajalt magusad. Neid võib süüa nii koolis vahetunnis kui ka näksida tänaval kodu poole või trenni mines.

Proteiinijoogid üleüldiselt lastele ei maitse – küll aga saab neid peita smuutide sisse! Mis teeb ühele vanemale rohkem rõõmu, kui teadmine, et laps saab väga vajalikud toiteained kätte lihtsast smuutist. Lisa meelepärasele smuutile Reztart joogisegu ja saad kindel olla, et vajalikud ained on lapsel kätte saadud! 😉