MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus

 1. Müügitingimused kehtivad www.reztart.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Indevex OÜ (edaspidi Veebipood www.reztart.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad reztart.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 3. Veebipood www.reztart.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.reztart.ee/muugitingimused

Hinnainfo

 1. Kõik veebipoes www.reztart.ee toodud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.
 2. Makseid võetakse vastu eurodes (€).
 3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (24 tundi pärast tellimuse vormistamist).
 4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja Indevex OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 5. Veebipood reztart.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.reztart.ee.

Tellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks suunduge ostukorvi (link ostukorvile asub lehe päises ja menüüs) ja veendu valitud kauba õigsuses ja kogustes.
 3. Tellimuse vormistamiseks ja kauba eest tasumiseks vajutage lingile “Mine kassasse”.
 4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv tarneviis ja valige sobiv maksevalik. Tellimuse eest saate mugavalt tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor vm) või pangaülekandega.
 5. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 6. Veebipoes sooritatud tellimusi töödeldakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14:00, täidetakse tellimus järgmisel esmaspäeval

Püsitellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks suunduge ostukorvi (link ostukorvile asub lehe päises ja menüüs) ja veendu valitud kauba õigsuses ja kogustes.
 3. Vali püsitellimus ja vaata missugust hinda saame pakkuda.
 4. Tellimuse vormistamiseks ja kauba eest tasumiseks vajutage lingile “Mine kassasse”.
 5. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv tarneviis. Tellimuse eest saate mugavalt tasuda valides maksmiseks Visa/Mastercard krediitkaardi.
 6. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 7. Püsitellimuse sisu ja hind on kokku lepitud, aga kui soovite seal teha muudatusi, siis on see võimalik 14-päevase etteteatamisega enne järgmist makset, võttes meiega ühendust info@reztart.com või logides sisse oma kontole. (Oma konto töölaualt näed enda hiljutisi tellimusi, saad hallata enda tarne ja maksmise aadresse ning muuta oma salasõna ja konto andmeid)
 8. Veebipoes sooritatud tellimusi töödeldakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14:00, täidetakse tellimus järgmisel esmaspäeval

Loe rohkem püsitellimuste kohta siit.

Püsitellimuse lõpetamine

 1. Püsitellimusest võid igal ajal loobuda, kuid mitte enne kui see on kaks korda täidetud. Lõpetamiseks võtke ühendust info@reztart.com või logige sisse oma kontole ja „Püsitellimused“ alt saate valida “Püsitellimuse katkestamine”.

Müügilepingu jõustumine

 1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood reztart.ee andma Ostjale üle olemasoleva või veebipood reztart.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub veebipood reztart.ee tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
 2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 3. Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

 1. E-poes müügil olevaid kaupu tarnitakse vaid Eesti Vabariigi territooriumil
 2. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud tarneviisi juures.
 3. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood reztart.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile DPD kullerile.
 4. Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul, teavitades sellest eelnevalt tarbijat.
 5. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
 6. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 7. Veebipood reztart.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood reztart.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Kauba tagastamiseks tuleb esitada taganemisavaldus, mille saab täita siin ning saata see aadressile info@rezart.com. Taganemisavalduse tüüpvorm on leitav siin.
 2. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
 3. Tulenevalt toote omadustest, ei saa tagastada asja, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.
 4. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Klient tasub tarnega seotud kulud.
 5. Taganemisavalduse kättesaamisel tagastame Ostjale viivitamata kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.
 6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
 7. Indevex OÜ’l on õigus tagasimakset enne mitte teha, kui klient on ostetud kauba tagastanud või klient on esitanud tõendi, et on kauba logistikafirmale edastanud.
 8. Indevex OÜ teeb tagasimakse samale kontole, millelt makse laekus.

Vääramatu jõud

 1. Veebipood reztart.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood reztart.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

 1. Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 2. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
 3. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Indevex OÜ töötleb Teie isikuandmeid müügilepingu sõlmimiseks ning täitmiseks ja muudeks eesmärkideks, millised on kirjeldatud meie privaatsuspoliitikas. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga, kus oleme detailselt kirjeldanud meie õiguseid, kohustusi ja vastutust ning Teie õiguseid seonduvalt Teie isikuandmetega.

Indevex OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Indevex OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pretensioonide esitamise kord

 1. Palume meid koheselt teavitada e-posti info@reztart.com, kui saadud kaup ei ole teie poolt tellitud ese või see on vigane, kuid mitte hiljem kui 2 kuu möödudes alates toote mittevastavuse või puuduse teadasaamise hetkest.
 2. Palume märkida nõuedesse teie kontaktandmed, ostukuupäev, toote puuduse kirjeldus ja nõude sisu.
 3. Valesti saadetud toote või kehva kvaliteedi puhul täitke palun tagastamisnõue. Indevex OÜ teeb tagasimakse ostetud tootega seotud kuludelt, kaasa arvatud tagastamisega seotud saatmiskulud. Palun hoidke alles postitusega seotud dokumendid ja saatke need mailiaadressile info@reztart.com koos tellimuse numbriga.

Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

 1. Kui Veebipood on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Vajad Reztarti?

Reztart uudiskirjaga liitujatele esimeselt ostult -20% ja tasuta transport. Sooduskoodi saadame uudiskirjaga liitudes.

Liitu meiega ja saa esimesena teada tervislikest nõuannetest, soodustustest, kampaaniatest ning uutest toodetest!