Sport

42626

Usalda teadust ja loodust!

Reztart toodetes on ühendatud teadus ja loodus, et saaksid parimal võimalikul moel saavutada oma sportlikud eesmärgid.  Rikasta oma menüüd Reztart toodetega. Nendes sisalduv proteiin, kiudaineid ja hulgaliselt mikrotoitaineid aitavad tagada paremad tulemused ja taastumise. Reztart joogisegud sobivad hästi enne ja pärast trenni vahepaladeks, sest sisaldavad vähe rasva ning on valgu- ja kiudainerikkad.  Samuti aitavad taastada trennijooksul kaotatud mineraalide kadu.
42632

Parem sooritusvõime

Enne trenni vajab keha kütust, kuid üldse mitte suures koguses. Liiga palju kütust ehk toitu muudab trennis laisaks ning vähendab sooritusvõimet, sest organism on seedimisega hõivatud. Kui soovid parandada oma sooritust trennis, olla energilisem ning jõuda rohkem, siis tarbi enne treeningut väikeses koguses süsivesikuid ja valke. Selleks sobib hästi Reztart joogisegu. Saad selle valmis vähem kui paarikümne sekundiga!
42638

Kiirem taastumine

Peale trenni saad õige toiduvalikuga aidata kaasa keha kiiremale taastumisele ning vähendada lihasvalu. Treeningjärgselt vajame häid süsivesikuid ja kvaliteetset valku. Kõige parem on neid saada 45 minuti jooksul pärast treeningut. Eelkõige tasub siis vältida rasvarikast toitu, sest rasv aeglustab seedeprotsessi. Nii aeglustub ka keha võime saada kätte vajaminevat valku ja süsivesikuid. Joogikujul jõuavad ained ka kiiremini ja lihtsamalt imenduda. Nii jääb ära ka toidu karpides vedamine ja säilitamine.
42644

Rohkem energiat ja vähem „imelikke“ isusid

Kui sul on enne ja pärast trenni vahepalad juba paigas, siis võid Reztart joogisegusid kasutada ka 30 minutit enne põhitoidukordi. Nii tarbides võid kindel olla, et oled kogu päeva lõikes energiline, sul pole üleliigseid isusid ning rasvaprotsendi pärast pole samuti vaja muret tunda. Kõik Reztart joogisegud sisaldavad NGC™ tervisesegu. See on ainulaadne, uuenduslik, patenteeritud ja teaduslikult tõestatud kooslus, mis toetab su treeninguid parimal võimalikul moel.
42651

Reztart batoonid – täiuslik amps sportlasele

  • Proteiini- ja kiudainerikkad batoonid maitsevad hästi ning varustavad sind igapäevaselt vajalike mikrotoitainetega.
  • Toetavad veresuhkru tasakaalu.
  • Aitavad vältida kiudainedefitsiiti. Üks batoon annab kuni 7,2 grammi kiudaineid, mida on rohkem kui kahes viilus täisteraleivas.
  • Kõik Reztart batoonid sisaldavad NGC™ tervisesegu. See on ainulaadne, uuenduslik, patenteeritud ja teaduslikult tõestatud kooslus, mis toetab su treeninguid parimal võimalikul moel.

Vajad Reztarti?

Reztart uudiskirjaga liitujatele esimeselt ostult -20% ja tasuta transport. Sooduskoodi saadame uudiskirjaga liitudes.

Liitu meiega ja saa esimesena teada tervislikest nõuannetest, soodustustest, kampaaniatest ning uutest toodetest!