Millal?

1500

Kiire hommik?

Võta Reztart ning jaga seda ka oma pereliikmetega, kui ei jõua korralikku hommikusööki süüa.
1508

Teel

Reztart on toitev vahepala hetkedel, mil oled teel. Autos või rongis, keset päeva ühelt koosolekult teisele kiirustades, enne või pärast trenni. Varu kotti batoon ja Sinu energiavarud on hetkega taastatud.
1529

Tööl

Kui tahad vältida söögijärgset väsimust, võta enne lõunasööki Reztart - nii püsib su veresuhkur stabiilsena ja kõigile tuttavat päraslõunast loidust ei teki. Haara batoon või joogisegu ka siis, kui tunned, et päeva jooksul energiat napib. Nii jõuad rohkem ja oled produktiivsem.
1541

Koolis

Paki Reztarti batoon lapsele koolikotti kaasa, et pika päeva jooksul oleks toitev vahepala käeulatuses. Teadusuuringud on tõestanud, et lastel, kes tarbisid koolipäeva jooksul Reztarti batoone või jooke, oli parem keskendumisvõime ja akadeemilised sooritused (Steen, S. 2003, Lund Ülikool).  
1543

Enne või pärast trenni

Reztart on ideaalne vahepala enne trenni, sest sisalduvad süsivesikud tagavad piisava energia heaks soorituseks. Valgurikas Reztart on sobilik ka pärast treeningut, aidates vähendada lihaste mikrokahjustusi taastades lihaste tavapärast seisundit ja tagades seega kiirema taastumise.
1582

Tervislik kehakaal

Reztart on kiudainerikas. Kiudained on normaalse kehakaalu säilitamisel võtmetähtsusega, sest tagavad pikema täiskõhutunde ja aeglustavad glükoosi imendumist vältides veresuhkru taseme kiiret tõusu.
1563

Magusaisu?

Magusaisu leevendamiseks võta Reztart. Sama maitsev kui makroon, aga sisaldab rikkalikult kvaliteetseid toitaineid.  
1552

Õhtusöögi eel

Pikk päev seljataga, jõudsid koju ja oled omadega täiesti läbi? Võta Reztart, et vältida näksimist enne õhtusöögi valmimist ja ülesöömist õhtusöögi ajal.
1573

Öö

Kui Sul on enne magamaminekut kõht tühi, ära mine külmkapi kallale, vaid võta Reztart, mis varustab Sinu keha täisväärtuslike valkudega, mis on vajalikud rakkude uuenemisprotsessiks.
1588

Tööreis

Harjumuslikus argirutiinis on oluliselt lihtsam tervislikult toituda, kui kodust eemal viibides. Varu (töö)reisile kaasa Reztart batoonid ja joogisegud, et toitainerikas vahepala oleks ka kõige kiirematel hetkedel käepärast.

Vajad Reztarti?

Reztart uudiskirjaga liitujatele esimeselt ostult -20% ja tasuta transport. Sooduskoodi saadame uudiskirjaga liitudes.

Liitu meiega ja saa esimesena teada tervislikest nõuannetest, soodustustest, kampaaniatest ning uutest toodetest!