Marika Korolev Reztarti testimas: see on päris kaval toode!

Andsime Reztart tooted proovimiseks Marika Korolevile. Kui alguses mõtles ta joogisegust ja batoonidest kui tõenäoliselt kapinurka seisma jäävatest toidulisanditest, siis lühikese ajaga tõdes ta, et Reztart tooted sobituvad ta vajadustega paremini kui oleks osanud loota.

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, et meie pere ei ole just suur toidulisandite tarvitaja. Toitudes enam vähem tervislikult, neid ju otseselt vaja ei olegi. Samas, avades köögikapi ukse, vaatab riiulilt vastu vähemalt kümmekond erinevat toidulisandi purgikest. Algul õhinapõhiselt ostetud, mõned korrad proovitud ja siis unustatud.

Esialgu arvasin, et Reztartiga kordub sama muster, aga eksisin. See on kuidagi palju kavalam toode! Pakendilt nähtav koostisosade nimekiri on rõõmustav: herned, õunad, vadak, suhkrupeedi kiudaine, vabalt peetavate kanade munad… Kõige lihtsam kasutamise variant on maasika või šokolaadi maitseline pulber  segada klaasitäie veega ja jook ongi tarbimiseks valmis! Teine võimalus on see raputada näiteks smuuti sisse, nii et keegi arugi ei saa. Reztart.ee kodulehelt leiab soovija põnevaid retsepte.

Isu lihtsalt ei ole

Reztart tooted aitavad piirata üleliigsete kalorite tarbimist. Näiteks kaob neid tarbides soov õhtul televiisorit vaadates lõputult näksida ja külmkapi vahet joosta. Samuti aitab toode vältida tohutuid toidukoguseid erinevatel pidustustel ning taltsutada rammusaid eineid, mida aeg ajalt ikka ette tuleb.

Joonud ära klaasikese valgu ja kiudainete rikast Reztarti, on näljatunne kadunud ja poole tunni pärast tarbitava toidu kogus tunduvalt väiksem. Isu lihtsalt ei ole! Joogisegu toimib väga hästi ka siis, kui on vaja näljatunne mõneks ajaks eemale peletada. Näiteks kaks-kolm tundi aega võita, et tööasjad lõpetada või arvutis veel viimased meilid laiali saata. Jood klaasikese ära ja oled 70 kilokalori manustamisega tunduvalt rohkem energiat saanud kui pakendil kirjas. Tootja poolt lubatakse, et tegemist on täisväärtusliku päris toiduga, mis Rootsi arstide poolt välja töötatud. Reztart tooted on lisaks ka kiudainerikkad. Need on ju toiduks meie soolebakteritele, aitavad tasakaalustada veresuhkrut ning ühtlasi on nad meie soolestikule “torusiiliks”. Kiudainete vajalikkuses ei kahtle vist ammu enam keegi.

Vähem tanklapeatusi

Lisaks joogisegule on Reztartil veel teinegi huvitav tootegrupp. Nimelt, batoonikesed. Need toimivad peaaegu samal põhimõttel kui joogisegud. Sisaldades palju kiudaineid ja valku peletavad need kiirelt näljatunde. Pean tunnistama, et seoses etendustega mööda erinevaid Eestimaa paiku sõites, olen varasemalt haaranud bensiinijaamadest ikka šokolaade ja krõpsupakikesi, mida kiiresti manustada. Sõitu jätkates tuleb peagi teha uus “bensuka” peatus, sest need on kiired kõhust kaduma ja olen tahtnud taas midagi näksida.  Selle tunde vältimiseks on hea kanda kaasas Reztart batoonikesi. Maitseid on erinevaid: šokolaadi, mustika, vaarika, maasika, banaani ja õuna. Šokolaadisõbrana meeldib mulle just see, aga ka marjadega on superhead. Batoonike ei sula hetkega suus, vaid nõuab päris palju närimist, mis tekitab tunde justkui oleksid söönud palju rohkem kui tegelikult.

Olen neid poetanud ka poja koolikotti. Gümnasistide koolipäevad on pikad ning keskendumist nõudvad, seega õppuri energiavajadus on suur. Taas korvab väike batoonike puudujääva osa. Lihtne, kiire ja maitsev suutäis, mida võiks lisaks tavapärastele maiustustele ka kooli puhvetis pakkuda.

Naljaga pooleks võib öelda, et kui Reztarti batoonikese lahti teen, läheb elevile ka meie koerake, Luna, kes haugub ja pakub käppa, et imepisikest tükikest endalegi saada.
Tasub proovida!