Teaduslikult tõestatud meetod, mis aitab ülekilodest vabaneda kulutades sellele kõigest 45 sekundit päevas

Teele Teder, toitumisnõustaja.

Mis iseloomustab sinu seniseid meetodeid kaalulangetusteekonnal? Suure tõenäosusega on need olnud kas vaimselt või füüsiliselt liiga rasked. Võime ju dieedieelsel või dieediga alustamise päeval mõelda, et alates tänasest me ühte või teist toidugruppi enam ei söö, järgime täpselt paika pandud toitumiskava või siis, et jääme edaspidi kaloraaži mõttes näiteks 500 kilokalori juurde. Aga selle asemel, et inimvõimete piire katsetada, on palju lihtsamaid ning jätkusuutlikumaid võimalusi. Võin sulle kinnitada, et tervisliku kehakaalu saavutamiseks pole vaja kannatada tühja kõhtu, võidelda oma isudega ega lugeda päevi, millal see ekstreemsena tunduv enesepiitsutamine ükskord läbi saab.

Mul on väga heameel, et sa pole hoolimata rasketest vahenditest sel teel oma unistustest loobunud. Näen oma töös iganädalaselt, kuidas tervisliku kehakaalu saavutamine muudab inimesi ja nende elusid. Juba see tunne, kui lemmikteksad istuvad jälle kui valatult, loob kirjeldamatu õnnetunde. Võin sulle kinnitada, et tervisliku kehakaalu saavutamisega ei muutu mitte ainult rõivasuurus, vaid ka inimene ise. Suurenenud enesekindlus, energiatase, mõtteselgus ja teotahe ning parem tervis iseloomustavad neid kõiki.  Oled väga õigel teel, kui soovid seda kõike saavutada.

Selle asemel, et elu dieetide ja toidureeglitega liiga keeruliseks elada, soovitan sul alustada lihtsamast.  Rootsi arstide poolt välja töötatud Reztart joogisegud ja batoonid aitavad sul saavutada tervislikku kehakaalu ning selleks ei pea sa üldse enneolematult palju vaeva nägema. Piisab, kui panustad vaid 45 sekundit päevas.  15 sekundiga valmib sinu joogisegu, mida pool tundi enne põhitoidukorda juua. Need on maitsvad, nende koostisaineid on pärit looduslikest allikatest ning lisaks kaalulangetusele varustavad need su organismi igapäevaselt vajalike vitamiinide ja mineraalainetega. Ja mis kõige olulisem, need ei ole lihtsalt tühjad lubadused, vaid Reztart toodete mõju on mitmete teadusuuringutega tõestatud.

Kui sa soovid algust teha juba täna (sest homme pole ju siiani töötanud), siis kasutada seda sooduspakkumist:

E-poes www.reztart.ee kõik tooted -20% ja tasuta transport kasutades koodi REZTART20.