NÄDALA NIPP: Miks võiks juba enne põhitoidukorda natuke toitaineid saada?

Kui oled tervisliku kehakaalu saavutamisega hädas, siis see nipp on just sulle. Pea meeles, et üleliigsetest vabanemine ei pea olema raske ning on saavutatav ilma tühja kõhu tunnet tundmata.

Soovitame kõiki Reztart joogisegusid tarbida 30 minutit enne põhitoidukorda. See on ideaalne aeg. Miks? Sest teadusuuringud on näidanud, et süües valku ja/või kiudaineid sisaldavaid toite vahetult enne põhitoidukorda, aitab see vähendada järgneva toidukorra portsjonit. Eelkõige valgu tarbimine enne toidukorda aitab vabastada hormoone, mis aitavad aeglustada mao tühjenemist ning pärssida näljatunnet.

Uuringud on näidanud, et pärast 8-nädalast Reztart FIT joogisegu tarbimist pool tundi enne tavapärast söögikorda kolmel korral päevas, väheneb toiduportsjonite suurus, kuna joogisegu suurendab tajutavat küllastustunnet. Sellest tulenevalt alaneb ka kehakaal keskmiselt 3 kg ja väheneb vööümbermõõt.

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame juua Reztart FITi joogisegu kolm korda päevas 30 minutit enne tavapärast söögikorda (enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki.