Reztart suur suvine väljakutse alustab! Saame osalejatega tuttavaks!

Reztart toodetele on tehtud mitmeid teaduslikke uuringuid, mis kinnitavad nende positiivset mõju organismile. Sel suvel paneme tooted proovile ka Eesti naiste peal ning vaatame, kas need aitavad kaheksal naisel saavutada endale seotud eesmärke.

See on põnev väljakutse neile naistele, aga ka sulle, kes sa saad sellel projektil nn näppu pulsil hoida. Iga kuu anname blogis pikema postitusena teada, kuidas neil läheb ning jooksvalt saab „reztartijate“ tegemistega olla kursis ka meie sotsiaalmeediate vahendusel.

Aga kõigepealt saame tuttavaks!

Karin (51)

Põhjus osalemiseks: Tunnen, et olen kurnatud ning sooviksin energiat juurde saada. Lisaks tahaksin lahti saada harjumusest õhtul liiga palju süüa ja kui see õnnestub, siis arvatavasti lähevad ka üleliigsed kilod.

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder:  Karini puhul on võtmesõnaks kiudained. Tema päevane kogus on 35 grammi. Seega on Reztart tooted tema jaoks ideaalne lahendus. Usun, et ta saab oma eesmärgid täidetud juba enne suve lõppu.

Gelis (26)

Põhjus osalemiseks: Oleme tükk aega abikaasaga rääkinud, et tahaks tervislikumat elustiili. Tahaksin, et meeldiksin endale ka bikiinides.  Projekt annab põhjuse ja ka kohustuse olla parem versioon iseendast. Selleks oleks vaja, et keha oleks rohkem toonuses ja mõned üleliigsed kilod kadunud.

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder:  Kuna Gelisel on vaja leida endale uus elustiil, siis lisaks Reztart toodete regulaarsele tarbimisele muudame tema suve mänguliseks erinevate väljakutsetega. Iga kahe nädala tagant saab ta uue tervisliku väljakutse mida proovida. See annab talle võimaluse teha tutvust erinevate tervisliku elustiili võimalustega ning võtta sügisesse kaasa enda jaoks meeldivamad.

Reet (49)

Põhjus osalemiseks: Viibisin pikalt välismaal ning tagasi Eestisse tulles sain aru, et kleidid ei istu enam nii hästi selga kui varem. Oleks väga tore kui ma oma 50ndaks juubeliks oleksin heas vormis! Tunnen ka suurt väsimust. Tahaksin palju energilisem olla

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder:  Ka Reeda toitumine on siiani olnud kiudainete vaene. Vaatame, kuidas ta ennast tunneb siis kui saab igapäevaselt õige koguse kiudaineid ehk siis tema puhul 35 grammi päevas. See nõuab küll natuke temalt menüü korrigeerimist, kuid õnneks saab ta ka Reztart joogisegudest ning batoonidest paraja portsu kiudaineid. Usun, et ka tema puhul on eesmärk saada paremasse vormi enda 50-ndaks juubeliks täiesti teostatav.

Maris (35)

Põhjus osalemiseks: Mulle meeldib väga süüa magusat. See ei ole küll mõjutanud mu kaalunumbrit, sest teen palju sporti, kuid teadvustan endale, et see ei ole tervislik. See oleks suurepärane, kui saaksin magusaisust lahti.

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder: Maris on äärmiselt aktiivne ja see võib olla ka põhjuseks, miks tal nii tugev magusavajadus on. Võimalik, et ta ei saa praegusest menüüst kätte nii palju kui keha vajab. Reztart sobib talle eelkõige veresuhkru tasakaalustamise pärast, aga ka sellepärast, et saada täiendavaid vitamiine ja mineraalaineid.

Eva (30)

Põhjus osalemiseks: Peale sünnitamisi hakkas kaalunumber tõusma ning nüüd tahaksin tagasi tervislikku kehakaalu juurde jõuda.Minu eesmärgiks on kaotada kümme üleliigset kilo. 

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder: Evale teeb kõige rohkem muret pidev näksimine.Natuke toitumise korrigeerimist ning Reztart 30-minuti reegel aitavad kindlasti Eval eesmärgini jõuda.

Monika (35)

Põhjus osalemiseks: Sügise ja talvega tuli päris palju lisakilosid ning nüüd on aeg ennast uuesti vormi ajada.Oleks tore, kui suudaksin kaotada kümme üleliigset kilo ning sügisel ei tekiks erinevaid isusid, et kilod jälle tagasi tuleks. Kõige enam valmistavad mulle raskust toitumises just magusad asjad. Mulle piisab ühest kommist ainult siis kui kodus ongi ainult üks komm.
Reztart toitumisnõustaja Teele Teder:
Monika puhul proovime lisaks Reztart toodetele vabaneda ka toitumisega seotud mõttemustritest.Nii jõuame ka tulemuseni, mida ei pea järgmisel kevadsuvel uuesti saavutama hakkama.

Anu (55)

Põhjus osalemiseks: Tunnen, et olen kurnatud ning sooviksin energiat juurde saada. Lisaks tahaksin lahti saada harjumusest õhtul liiga palju süüa ja kui see õnnestub, siis arvatavasti lähevad ka üleliigsed kilod..

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder: Anu on väga terviseteadlik ning on ise sellel aastal juba väga palju tervislikke muudatusi oma ellu sisse viinud. Natuke veel ja olemegi leidnud Anu jaoks ideaalse uue elustiili. Mõne lisakilo kadumine ja energiataseme taastumine on sellele loomulik tulemus.

Heidi (38)

Põhjus osalemiseks: Soovin saavutada tervislikku kehakaalu.Peale sünnitust hakkas kaalu järjest juurde tulema. Olen proovinud nii palju erinevaid lahendusi, kuid miski pole andnud püsivaid tulemusi. Pean loobuma liigsest magusa söömisest ning õhtusest näksimisest, kuid pole sellega kahjuks veel hakkama saanud.

Reztart toitumisnõustaja Teele Teder:  Ka Heidi puhul on võtmesõnaks kiudained. Õige päevane kogus kiudaineid aitab üleliigse näksimise ning magusaisu vastu. Heidi päevane kogus on 30 grammi ja seda kogust ilma teadliku valikuteta või lisakiudaine allikata on üsna keeruline täis saada. Seega ka Heidi puhul on Reztart tooted suurepäraseks lahenduseks.