Suurest suvistest väljakutsest on osalistel läbitud kolmandik – kuidas neil see on siiani õnnestunud?

Kuna 𝘀𝘂𝘂𝗿 𝘀𝘂𝘃𝗶𝗻𝗲 𝘃𝗮̈𝗹𝗷𝗮𝗸𝘂𝘁𝘀𝗲 on osalejate jaoks juba mõne nädala kestnud, siis saamegi jagada juba esimest tagasisidet.

Sel suvel oleme pannud meie tooted proovile Eesti naiste peal ning vaatame, kas need aitavad kaheksal naisel saavutada endale seotud eesmärke.

See on põnev väljakutse neile naistele, aga ka sulle, kes sa saad sellel projektil nn näppu pulsil hoida. Iga kuu anname blogis pikema postitusena teada, kuidas neil läheb ning jooksvalt saab „reztartijate“ tegemistega olla kursis ka meie sotsiaalmeediate vahendusel.

Uurisime osalistelt, kuidas neil väljakutse algus läinud on.

Karin (51)

Karin on alustanud väljakutset väga korralikult – ta kasutab iga päev Reztart 30 minuti reeglit. Karin ise kirjeldab oma esimesi nädalaid järgnevalt:

🗨️Olen joogisegusid korralikult tarbinud kolme nädala jooksul kolm korda päevas, enam-vähem pool tundi enne söömist. Minu põhiline eesmärk antud projektis ongi, et ma jooks pool tundi enne söömist ja selle tõttu ehk õnnestub pärast vähem süüa. Vähem tähtsam pole minu puhul see, et ma ei tee seda üksinda, vaid grupis, kus ma pean aru andma, et kuidas läheb ja see aitab õigel teel püsida. Minu raskuspunkt on õhtune söömine ja seal on praegu läinud nii ja naa, aga alustamisest on vähe aega möödunud. Olen joogisegusid korralikult tarbinud kolme nädala jooksul kolm korda päevas, enam vähem pool tundi enne söömist. 🗨️

Väljakutse on alles alguses ja toitumisharjumusi on tõesti raske muuta. Meie hoiame Karinile pöialt, et väljakutse lõppedes oleks ka õhtused näksimised minevik. Esimesed sammud selles suunas on ju juba tehtud!

Gelis (26)

Gelise väljakutse on kestnud kaks nädalat ja sellet on ta saanud juba nii palju indu, et on liitunud veel ühe väljakutsega. Ikka tervislikuma elu heaks. Gelis jagab oma esimeste nädalate mõtteid ja tegemisi.

🗨️ Viimase kahe nädala väljakutseks oli siis vähemalt iga ampsu mäluda 24 korda. Minu tagasiside on see, et miks ma seda varem ei teinud? Kõht sai palju kiiremini täis ja toidu kogused isegi vähenesid. Toitu oli palju lihtsam seedida ning ei tekkinud puhitust ja seda rõvedat täiskõhu tunnet. Kindlasti jätkan seda ka edaspidi, sest näiteks eile, kui ma ei jälginud seda, siis tekkis mul tunne, nagu kugistaks toitu alla 🙂 Reztart on kusjuures andnud mulle juba praegu nii palju. Juba teadlikult valin tervislikumat toitu ja eluviisi. Liitusin isegi The NewYou 8-nädalase suve väljakutsega, juhhei! 🗨️

Kas sina mälud toitu 24 korda? Nagu näha on Gelisel juba see samm aidanud ennast paremini tunda. ⭐

Reet (49)

Meie särasilme Reet naudib 𝘀𝘂𝘂𝗿𝘁 𝘀𝘂𝘃𝗶𝘀𝘁 𝘃𝗮̈𝗹𝗷𝗮𝗸𝘂𝘁𝘀𝗲𝘁 ja suve. Milline rõõm ja energia!

Vaata videost, kuidas Reet oma suve sisustab – energiat kui palju! Videoklippi näed siit!

Maris (35)

Tõesti – see äge rattur siin pildil on Maris, kes võtab osa meie 𝘃𝗮̈𝗹𝗷𝗮𝗸𝘂𝘁𝘀𝗲𝘀𝘁. Maris on siiamaani tulutult võidelnud magusaisuga ja liigsetest ülekilodest on teda päästnud vaid sportlik eluviis. Kuidas tal esimesed nädalad läinud on? Loe, mida Maris meile kirjutab:

💬 Kuidas mul läinud on? Täiesti uskumatu, aga need tooted on märgatavalt minu magusaisu vähendanud. Alguses olin veidi skeptiline, sest olen erinevaid tooteid varemgi kasutanud. Kui ma 4 nädalat tagasi sõin igal toidukorral midagi magusat  juurde, siis täna söön heal juhul korra päevas näiteks jäätist. Ma ei ole tarbinud juurde kroomitablette, sest tunnen, et sellel ei ole vajadust. Teine tähelepanek – minu toidu kogused on vähenenud märgatavalt. Mul on hea olla ja kõht ei lähe nii ruttu tühjaks kui varem. Ma ei ole kaalust alla võtnud, sest pole väga midagi võtta. Teen korralikult trenni, tarbin 3x päevas enne põhi toidukordi Reztart shake ja mõnikord söön vahepalaks ka batoone 💬

See on ju suurepärane, kui sina kontrollid magusaisu, mitte magusaisu ei dikteeri sinu toidulauda. Go, Maris!

Eva (30)

Eval on olnud mure näksimisega ja sünnitusjärgse kaalutõusuga, mis ei taha kuidagi taanduda. Kuid väljakutse on tal siiamaani läinud hästi.

💬 “Hommikul on mõnus alustada joogiseguga, enne kui lapsed ärkavad, see on kiire ja toitev . Söögikogused on vähenenud ja näksimist tuleb vähem ette. Näksimise asemel haaran nüüd enda lemmikbatooni – mustikabatooni. 💬

Reztart batoonid sobivadki imehästi näksimiseks ja magusa asemel. ☺️ Väljakutse kestab veel veidi üle kuu aja ning soovime Evale omalt poolt järjekindlust, et ta suudaks ahvatlustele vastu panna, sest nii ei jää ka kaalunumbril muud üle kui kahanema hakata.

Monika (35)

Uurisime Monikalt, kuidas tal väljakutse algus läinud on:

💬 Kui nüüd öelda, kuidas vahepeal läinud on, siis hästi. Harjun uue rutiiniga, et saaks iga päev joogiseguga päeva alustatud. Päris hea on kiirelt tühja kõhu peale jook ära juua, aitab hästi. Tegusa suvega ununeb vahel tühi kõht ära, aga kui hetkeks hinge tõmmata ja maha istuda, siis meenub, et peaks nagu sööma ka. See vist tõesti toimib, kui veidi oodata ja hiljem asuda hommikusöögi kallale, siis ei teki tahtmist väga suurt kogust taldrikule pannagi. Jaanipäeval sai Kihnu kaasa võetud ja hetkel Hiiumaal ka tooted kaasas. 💬

Meiegi toetame Monikat, et tal jaguks vastupidavust Reztart 30 minuti reeglist kinni pidada.
Ja tervitusi kaunile Hiiumaale!

Heidi (38)

Rõõm on tõdeda, et Heidi on teinud esimesed muutused toitumises ja tajub juba ise ka muutusi. Heidi ise kommenteerib oma esimesi nädalaid nii:

🗨️ Ma pole hommikusöögi inimene, kuid antud projektiga on 3 joogisegu korda (H, L ja Õ). Lisasin päevakavva hommikusöögi. Raske oli oma harjumust muuta, kuna juba lapsepõlves keeldusin hommikuti söömast ning söin alati kuskil 12-14 vahel alles. Leidsin, et hommikusöögiks võib olla peale joogisegu ka banaan või üks võileib enne tööle minekut. Samas ka laps märkas seda, et hommikul enne tööleminekut söön ning nüüd sööme koos lapsega väikese hommikusöögi enne, kui tema läheb lasteaeda ja mina tööle. Meie hommikusöögid on kella 6-7 ajal hommikul, peame tõusma varakult, sest töö on mul Tallinnas ning algab kell 8.00. Olen enda puhul märganud, et päeval on rohkem energiat ja ei käi enne lõunasööki personalitoas kommijahil. Samas ka lasteaiaõpetaja on märganud, et laps pole hommikul nii unine ega kärsitu lasteaia hommikusöögini.Tänu neile joogisegudele ei ole ma peale tööpäeva väsinud ning saan lapsega rohkem tegeleda. Olen rõõmsam ja energilisem. Ka laps on rõõmsam, et ema pole väsinud. Joogisegud vaikselt sammhaaval muudavad minu ja mu lapse elu. Olen väga tänulik teile, et saan osaleda antud projektis. 🗨️

On ju tore, et Heidi toitumisharjumused muutuvad tervislikumaks ja ka tema laps sellest osa saab. 😊 Soovime, et ta peaks uuest rutiinist ka edaspidi kinni, et saaks veel paremaks minna!