Tõestatud toime! See muudab su elukvaliteedi paremaks

Kuidas tõsta enda elukvaliteeti isegi siis kui selleks aega pole? See on väga lihtne! Kõik Reztart tooted sisaldavad NGCTM patendeeritud segu. See on Rootsi arstide ja teadlaste poolt loodud hoolikalt valitud koostisainetega tervisesegu, mille regulaarne tarbimine toetab meie keha ja meelt mitmel erineval tasandil.

NGC segu koosneb vaid looduslikest koostisainetest. Selles on herned, kibuvits, õunad, suhkrupeedi kiudained, vadakuvalk ja omega-3/omega-6- rikkad munad.  

Kibuvits rasvapõletaja, immuunsuse tugevdaja ning seedimise toetaja

Kibuvits on rikas C-vitamiini sisalduse poolest. Selles on lausa 60 korda rohkem C-vitamiini kui näiteks apelsinides. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni tootmisele, ravib põletikke ja parandab immuunsust. C-vitamiin on võimas antioksüdant.

Lisaks on kibuvits ka rauarikas. Raud on oluline aneemia ennetamisel, elundite varustamisel hapnikuga, metaboolse aktiivsuse suurendamisel ning eriti oluline just fertiilses eas naiste jaoks, sest menstruatsiooni ajal kaotavad nad igakuiselt palju rauda. Kibuvitas on ka pektiinirikas mari, see tähendab, et ta on seedimisele hea.

Pektiin toimib prebiootikumina – seedimatu kiudainena, mis suurendab tervislikke baktereid meie mikrobioomis. Vähetuntud koostisosana sisaldab kibuvits tilirosiidi, mis omab rasva vähendavaid omadusi, kiirendab rasvade ainevahetust, parandab organismi glükoosi kasutamist ning käivitab rasvapõletuse.

Herned lihaste ja luude tugevdaja ning veresuhkru tasakaalustaja

Hernestes leidub kõrge kvaliteediga valku, see on rauarikas ning aitab tasakaalustada veresuhkru taset. Hernevalk on üks kõige kergemini seeditavaid taimseid valke sisaldades nii arginiini kui lüsiini. See teeb hernevalgust luudele, lihastele, kõhredele ning naha ja vere jaoks väga olulise ehitusmaterjali.

Lüsiin soodustab lihaste kasvu, on oluline sidekoe nagu nahk, kõhred ja luud, ehitamiseks. Arginiin soodustab normaalset vereringet. Herned aitavad omastada kaltsiumi ning tugevdada seeläbi luid.

Õunad – rasvapõletaja, immuunsuse tugevdaja ning täiskõhu tunde hoidja

Õunad on rikkad pektiini ning A- ja C- vitamiini sisalduse poolest.  Pektiin on looduslik kiudaine: alandab kolesterooli, normaliseerib rasvataset, parandab seedimist. See on ka madala glükeemilise koormusega tasakaalustades veresuhkru taset, aidates seeläbi säilitada energiat pikemaks perioodiks, mis omakord aitab säilitada ja saavutada tervislikku kehakaalu. Sarnaselt kibuvitsale aitavad ka õunad kollageeni tootmisele kehas kaasa ning tugevdavad immuunsust. Õunad aitavad kaasa ka juuste kasvule ning naha heale seisukorrale. Tänu kiudainesisaldusele soodustavad õunad seedimist, aitavad kehast toksiine välja viia ning aeglustavad glükoosi imendumist.

Suhkrupeedi kiudained seedimise soodustaja, täiskõhutunde tekitaja ning rasvumise ennetaja

Suhkrupeedikiudained sisaldavad suurepärast segu lahustumatutest ja lahustuvatest kiududest. Seega soodustavad need seedimist, aitavad kaasa täiskõhutunde tekkimisele ja veresuhkru tasakaalustamisele, alandavad halva kolesterooli taset ning võivad ennetada või vähendada rasvumist.

Vadak kiire küllastustunne ning hea ehitusmaterjal

Vadak sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, mida peame toidust saama, sest organism neid ise ei tooda. Vadakus sisalduv valk on väga kõrge kvaliteediga ning see teeb sellest hea luude ja liigeste ehitusmaterjali. Vadakuvalk on hea imendumisvõimega võrreldes teiste valgu tüüpidega aidates suurendada rasva kadu, säilitades samal ajal lihasmassi. Vadakuvalk tekitab kiire küllastustunde, seepärast sobib ta hästi ka kaalulangetajatele. Lisaks tasakaalustab see ka veresuhkrut.

Munad – positiivne mõju närvisüsteemile, seedimisele ning hormoonidele

Muna sisaldab hästi omastuvaid valke, sealhulgas asendamatuid aminohappeid, lipiide, vitamiine ja mineraalaineid.  Muna valke suudab inimese organism omastada lausa 94% ulatuses.  Munavalku kutsutakse seepärast isegi hellitavalt kõikide valkude emaks.  Lisaks täidab muna märkimisväärse osa A, D3, E, H, K2 ja B-grupi päevasest vajadusest. Regulaarne muna tarbimine tugevdab luid, aitab kaasa heale vereloomele, teravdab silmanägemist, aitab saavutada terveid juukseid, küüsi ja nahka, toetab maksa tervist ning lihastoonuse säilimist. Lisaks sisaldab muna ka pantonteenhapet, mis aitab toitu energiaks muuta, sellel on positiivne mõju ka närvisüsteemile ning hormoonide tootmisele. Ja nagu sellest kõigest oleks veel vähe leidub munades ka koliini, mis aitab tõsta motivatsiooni ja parandada keskendumisvõimet. Reztart toodetes olevad munad sisaldavad lisaks ka omega-3 rasvhappeid, sest on pärit Källbergsist asuvast farmist, kus kanad on omega-3 rikkal toidul.

NGCTM segu kohta on avaldatud ka kolm teadusuuringut, mis kõik tõestavad, et sellel segul on inimese organismile positiivne toime.  Teadusuuringutega saad tutvuda siit.  Tõsta enda elukvaliteeti ja vali sobiv NGCTM toode meie e-poest!