TOITUMISNÕUSTAJA JAGAB NIPPI: Just nii paned teoorias lihtsa kaalulangetusvalemi ka praktikas kerge vaevaga  tööle

Miks on tervisliku kehakaalu saavutamine raske, kui kõik teavad, et selleks pole vaja muud kui kerget kaloridefitsiiti? Reztart toitumisnõustaja Teele Teder selgitab, miks teoorias lihtsana tunduv valem argielus keeruliseks muutub.

Paberi peal tundub see tõesti lihtne. Lihtsalt söödki iga päev kuskil 300 kilokalorit vähem ja oledki eesmärgile lähemal. Sel hetkel pole aga meie organism hakanud selle lähenemise vastu võitlema. Inimorganism ei ole kohastunud olema püsivalt negatiivses toiduenergia tasakaalus. Seega, kui organism saab vähem toiduenergiat, kui on vajalik kaalu hoidmiseks, hakkab keha erinevate mehhanismide kaudu tugevdama tungi söömiseks. Eelkõige tõuseb näljahormooni tase ja langevad küllastushormoonide tasemed. Seetõttu paljud, kes järgivad vähendatud toiduenergia sisaldusega dieeti, tajuvad suurenenud tungi süüa ja madalamat söögijärgset küllastustunnet. Teisisõnu, kuigi on just lõpetatud söögikord, ei tajuta täiskõhutunnet ning oodates rahuolu saabumist, jätkatakse söömist. Teinekord võib selliseid isusid nimetada ka “suuremaks kui elu”.

Teadusuuringud on näidanud, et valgu tarbimine enne toidukorda toetab hormoonide vabastamist, mis aitavad aeglustada mao tühjenemist ning pärssida näljatunde teket. Reztart FIT joogisegu sisaldab patenteeritud looduslike toitainetesegu NGC™, mis sisaldab erinevaid valke (vadaku-, muna-, hernevalk) ja kiudaineid, sealhulgas glükomannaani. Glükomannaan ehk konjakijuur on vees lahustuv kiudaine, mis seob maos vett kuni 50 korda rohkem kui ta ise kaalub, tekitades täiskõhutunnet kauemaks. Uuringud on tõestanud, et pärast kahekuulist Reztart FIT joogisegu tarbimist 30 minutit enne tavapärast söögikorda kolmel korral päevas väheneb toiduportsjonite suurus, kuna joogisegu suurendab tajutavat küllastustunnet.

Lisaks valgule sisaldab meie patenteeritud NGC™ segu veel ka kibuvitsamarju, õunu ning oomega-3 ja oomega-6-rasvhappe rikkaid munad, mis pärinevad ainult vabapidamise kandadelt. See on segu, mida meie tootesarja loojad, Rootsi arstid ja teadlased, peavad igapäevaselt vajalikuks, et saada vajalikke mikro- ja makrotoitaineid.

Reztart FIT joogisegu saad osta SIIT!