Tark toit

Reztart on kiudaine- ja valgurikas funktsionaalne toit. Reztart on välja töötatud Karolinska ja Lundi Ülikooli arstide poolt, et lahendada meid kõiki puudutav igapäevane probleem: kuidas saada kätte vajalikud toitaineid ja vähendada tasakaalustamata toitumisest põhjustatud väsimust ja terviseprobleeme.

Reztart joogid ja batoonid sisaldavad rikkalikult igapäevaseid vajalikke toitaineid ning on madala glükeemilise koormusega

Reztarti pulbrid ja batoonid on kiudaine- ja valgurikkad ning sisaldavad külluslikult kvaliteetseid looduslikke toiduaineid: kibuvits, õunad, herned, maasikad, vaarikad, mustikad, suhkrupeedi kiudaine, vadak ning oomega-3 ja oomega-6 rasvhappe rikkad munad, mis pärinevad ainult vabapidamise kandadelt.

Rootsi teadlased Karolinska ja Lundi Ülikoolist arendasid välja unikaalse looduslikel koostisosadel põhineva NGCTM kuivtoidusegu, mis sisaldab rikkalikult ja kontsentreeritud kujul igapäevaselt vajalikke toitaineid.

NGC ™ kuivtoidusegu sisaldab asendamatuid aminohappeid ning asendamatuid oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, soovituslikus tasakaalustatud suhetes (1:2). Lisaks koosneb aeglaselt imenduvatest liitsüsivesikutest, mistõttu on madala glükeemilise koormusega. Valk, rasvad ja süsivesikud on omavahel optimaalses vahekorras.

Vajad Reztarti?

Reztart uudiskirjaga liitujatele esimeselt ostult -20% ja tasuta transport. Sooduskoodi saadame uudiskirjaga liitudes.

Liitu meiega ja saa esimesena teada tervislikest nõuannetest, soodustustest, kampaaniatest ning uutest toodetest!