Tasakaal

Olen loomult inimene, kes otsib kõiges tasakaalu ja äärmustesse ei lasku. Nii otsin ka elustiilis ja toitumises seda raskesti tabatavat kuldset keskteed, kus pole kohta dieetidele ja ekstreemspordile ja kus mu tähelepanu ja aega jagub nii perele, iseendale kui mu tõlke- ja koolitusfirmale.

Mulle väga meeldiks iga päev mitu korda tervislikku toitu valmistada, piisavalt puhata ja trenni teha, aga valitud elustiili juures ei ole see sageli tehtav. Seepärast suristan endale sageli hommikusöögiks teele kaasa toitva smuuti, kuhu olen lisanud ka Reztart joogipulbrit (vahel segan selle lihtsalt veega – 15 sekundit ja maitseb suurepäraselt!). Õhtul energiat tühjakspumbatuna koolituselt kodu poole sõites on mul varuks Reztart batoon ja mõned pähklid.

Kuna talvel ja kevadel kipub energiapuudus mind kollitama, kasutasin juba varem palju erinevaid nippe pimeda aja üleelamiseks ja üldiselt on mu elustiil, ma ütleks, „mõistlikult tervislik“. Aga Reztarti puhul meeldib mulle eriti see, kui vähe aega ja vaeva on vaja, et tervem olla, täisväärtuslikult toituda ja rohkem jõuda. See ei ole mingi imejook vaid aus, puhas toit, mida mu keha vajab ja mis hoiab veresuhkru taseme stabiilsena. Hoolimata sellest, et batoonid maitsevad ja näevad välja isuäratavalt ’patused’, on need pungil täis kvaliteetseid looduslikke toitaineid (marju, puuvilju, herneid, kiudaineid, muna).

Ootan pikisilmi, et Reztart tuleks välja uute põnevate maitsetega!

Vajad Reztarti?

Reztart uudiskirjaga liitujatele esimeselt ostult -20% ja tasuta transport. Sooduskoodi saadame uudiskirjaga liitudes.

Liitu meiega ja saa esimesena teada tervislikest nõuannetest, soodustustest, kampaaniatest ning uutest toodetest!